İçinde Davet Var...

Hayallerinize ince dokunuslar

Firmamız : 2002 tarihinde Van merkezde  davetiye, takvim, imsakiye, kartvizit, matbu evrak ve promosyon sektöründe faaliyete başlamıştır.  Matbaa ofset makina teçhizatını alarak renkli baskı faaliyetine geçmiştir. Van, Hakkari, Bitlis, Ağrı ve Muş illerinde davetiye toptancılığına devam etmektedir.

2013 yılında Doğu Anadolu’da bir ilk gerçekleştirerek CTP, 115 lik Bıçak ve Dijital baskı sistemini getirerek Bölgenin ilk ve tek bu sisteme sahip olan Matbaa haline gelmiştir.

Firmamız  marka tescilli ve ISO 9001-2008 kalite belgelerine sahip olup Van Merkez hastane caddesinde 245 m2  yeriyle donanımlı bir ekiple faaliyet vermektedir.

Sizin için, hiçbir şekilde kaliteden ve hizmet anlayışından ödün vermeden, pozitif insan ilişkilerinin olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Ticari hayatımızı her zaman yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürüyoruz. Farklı alternatif ve detayların isteğinize uygun hale getirilip işleme alınması; çalışma sistemimizin en önemli özelliğidir.

Arzumuz bu güzel diyaloğun artarak devam etmesidir. Bu vesile ile işlerinizde hayırlı muvaffakiyet; kazancınızda bereket getirmesini temenni ederiz.